RDZENNA FORMUŁA WSPARCIA BANDIT - SERWIS ORAZ SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

TRWAŁOŚĆ, WYDAJNOŚĆ I DUMA: DZIEDZICTWO BANDIT

“BUDUJEMY JE DUŻE I BUDUJEMY JE SILNE. TROSZCZYMY SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, KIEDY TEGO POTRZEBUJĄ.”

- ZAŁOŻYCIEL BANDIT INDUSTRIES MIKE MOREY SR..

Rdzenna formuła wsparcia Bandit to zaangażowanie firmy w obsługę i pomoc dla klienta - to zaczęło się od pierwszego rębaka Brush Bandit zbudowanego przez Mike Morey Sr. oraz jego oryginalną załogę w 1983 roku. To było zawsze kamieniem węgielnym filozofii Bandit, dziś to wsparcie jest silniejszy niż kiedykolwiek. Jeśli posiadasz maszynę Bandit - niezależnie od wieku lub stopnia zużycia - ta forma wsparcia Bandit jest również oferta pomocy dla Ciebie.

DZIAŁ WSPARCIA PRODUKTU BANDIT JEST TUTAJ PO TO, ABY CI POMÓC:

Niezależnie od tego, czy zakupiłeś nowy lub używany sprzęt Bandit, darmowa konsultacja oraz pomoc techniczna są dostępne w zasięgu telefonu. Kiedy połączysz się z Działem Obsługi Produktów Bandit, obsadzonym przez doświadczony zespół specjalistów dysponujących ponad dziesięcioletnim doświadczeniem z maszynami Bandit, pomogą Ci dostarczyć wskazówek dotyczących wszystkiego, od funkcji maszyny, po procedury obsługi i konserwacji, kwestie związane z elektroniką i wiele innych. Ta usługa jest dostępna dla każdego, niezależnie od wieku maszyny lub statusu gwarancji.

EKSPANSJA GLOBALNEJ SIECI DYSTRYBUCYJNEJ.

Silne wsparcie dealera dla Twojego sprzętu ma kluczowe znaczenie dla zminimalizowania przestojów. Globalna sieć dealerów Bandit nadal się rozwija, a dzięki blisko 200-stu autoryzowanym dealerom Bandit, są duże szanse na to, że punkt dystrybucyjny Bandit jest bliżej Twojej lokacji niż zdajesz sobie sprawę. Wszyscy dealerzy Bandit otrzymują specjalistyczne szkolenie zapewnione przez fabrykę w zakresie produktów, części oraz usług, wszystko po to, aby zapewnić klientom jak najlepsze wrażenia. Ponadto każdy dealer musi nadal spełniać pewne wymagania, aby pozostać częścią dużej rodziny Bandit.

SZYBKA DOSTAWA CZĘŚCI W CELU ZMNIEJSZENIA CZASU PRZESTOJU.

Dealerzy Bandit zaopatrują się w typowe materiały do obsługi i konserwacji oraz napraw, aby dysponować tym, czego potrzebujesz, w możliwie szybkim czasie. Mniej popularne części, dealerzy lub klienci mogą zamówić poprzez dział części Bandit. Eksperci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, aby odpowiadać na pytania przyjmować zamówienia. Indywidualny tryb wysyłkowy jest dostępny dla dowolnego zamówienia.

SERWIS NA MIEJSCU U KLIENTA PRZEZ ZESPÓŁ WYKFALIFIKOWANYCH TECHNIKÓW SERWISU BANDIT.

W przypadku dużych urządzeń Bandit, takich jak rębaki do całych drzew lub recyklery Beast®, certyfikowani technicy serwisu Bandit mogą przeprowadzać wizytę u klienta w celu wykonania specjalistycznych usług doradczych lub napraw. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty indywidualnej usługi, skontaktuj się z przedstawicielem Bandit Industries, Inc.

KOMPLEKSOWY PRZEGLĄD LUB REMONT MASZYNY PRZEZ ZESPÓŁ WYKFALIFIKOWANYCH TECHNIKÓW SERWISU BANDIT.

Departament odbudowy Bandit jest odpowiedzią dla tych, którzy nie chcą zrezygnować ze swoich zaufanych maszyn Bandit i potrzebują pomocy w przywróceniu ich do odpowiedniej formy. Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń, praktycznej wiedzy na temat maszyn do rozdrabniania drewna, specjaliści od odbudowy firmy Bandit mogą dosłownie uczynić z Twojego zasłużonego urządzenia starą-nową maszynę. Ta usługa nie ogranicza się tylko do maszyn Bandit - od najmniejszej frezarki do pni do największego recyklera, departament odbudowy firmy Bandit może ponownie przywrócić do życia Twój sprzęt i uzyskać ograniczoną gwarancję fabryczną. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej indywidualnej usługi, skontaktuj się z przedstawicielem Bandit.