WSPARCIE

Doświadcz najlepszego wsparcia w branży maszyn do rozdrabniania drewna oraz drewno pochodnych odpadów. Legendarna obsługa klienta Bandit obejmuje wszystkie formy pomocy, od weryfikacji i wsparcia technicznego przez telefon, poprzez naprawę na miejscu u klienta lub w naszych warsztatach, a także indywidualne porady technicznej i wiele innych. Poznaj wszystkie formy pomocy jakimi Bandit wspiera swoich klientów poprzez kontakt z nami bezpośrednio lub pod poniższymi linkami.

RDZENNA FORMUŁA WSPARCIA BANDIT

Rdzenna formuła wsparcia Bandit to zaangażowanie firmy w obsługę i wsparcie klienta. Jeśli posiadasz maszynę Bandit, nową lub używaną, w rdzenną formułę wsparcia Bandit jest wpisana pomoc.

ZOBOWIĄZANIE DO BEZPIECZEŃSTWA

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne dla Bandit Industries. Zapoznaj się z naszymi najlepszymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa i dowiedz się więcej na temat urządzeń bezpieczeństwa stosowanych w sprzęcie Bandit.

OGRANICZONA GWARANCJA WYBRANYCH ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH

Tylko Bandit oferuje ograniczoną pięcioletnią gwarancję na wybrane elementy konstrukcyjne swoich rębarek do gałęzi i całych drzew. . Dowiedz się więcej na temat zakresu tej gwarancji, która aktualnie jest standardem każdej nowej rębarki Bandit.

NARZĘDZIA WSPARCIA BANDIT

Pozwól profesjonalistom z Bandit pomóc w utrzymaniu swojego sprzętu w najlepszym stanie. Uzyskaj porady techniczne, najlepsze porady dotyczące obsługi i konserwacji, instruktażowe filmiki wideo oraz wiele więcej w ramach narzędzi wsparcia Bandit.